mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Niepołomice – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Niepołomice – podstawowe atuty naszego serwisu

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy specjalistów mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną ważną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON NIEPOŁOMICE

Warto również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR NIEPOŁOMICE – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi pracami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR NIEPOŁOMICE 24H

Jak widać, przygotowaliśmy ciekawą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów aut. Zapewniamy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)