mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Niemcza – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Niemcza – podstawowe mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną ważną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON NIEMCZA

Trzeba również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR NIEMCZA – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa kół w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR NIEMCZA 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy ciekawą ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Gwarantujemy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)