mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Nekla – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Nekla – profesjonalne i skuteczne usługi

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną zaletą naszej firmy jest realizowanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON NEKLA – fachowa pomoc całodobowa

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR NEKLA – kompleksowa obsługa w zakresie ogumienia

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR NEKLA 24H – zapraszamy do kontaktu!

Jak widać, posiadamy interesującą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów aut. Gwarantujemy efektywny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)