mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Mysłowice – mobilny serwis

Mysłowice to miejscowość zlokalizowana w województwie śląskim w pobliżu Katowic. Jest to bardzo ważny ośrodek przemysłowy, ale działają tu również firmy i instytucje reprezentujące inne branże. Ponadto w Mysłowicach mieszka wielu ludzi. Bliskość autostrady A1, A4 oraz innych ważnych dróg sprawia, że Mysłowice są istotnym węzłem komunikacyjnym. To dlatego na lokalnych drogach codziennie odnotowuje się spory ruch. Nic więc dziwnego, że w tym regionie popularne są usługi motoryzacyjne, takie jak na przykład nasz mobilny serwis opon.

Mobilna wulkanizacja Mysłowice – zalety naszego serwisu

Podstawowym atutem naszej firmy serwisowej jest zatrudnianie wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów mogących się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, sporą wiedzą oraz świetnymi umiejętnościami praktycznymi. Regularne szkolenia sprawiają, że te cechy ulegają stałemu rozwojowi. To z kolei oznacza skuteczne wykonywanie zleceń u klientów oraz bezpośrednio na miejscu awarii ogumienia na trasie.

Warto zwrócić uwagę również na nasze nowoczesne wyposażenie. Dysponujemy mobilnym sprzętem do wyważania i montażu opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami potrzebnymi do skutecznej realizacji zadań związanych z wulkanizacją. Posiadamy też własne źródła prądu, które umożliwiają realizacje zleceń w terenie, z dala od standardowych źródeł elektryczności.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MYSŁOWICE 24H

Należy dodać, że wszystkie zlecenia realizujemy w trybie 24/7 przez cały rok. Oferujemy pomoc w weekendy, dni wolne od pracy, w święta i w późnych godzinach nocnych. Nasze wsparcie przekłada się na sporą oszczędność czasu i nerwów, ponieważ nie ma konieczności samodzielnego demontażu uszkodzonego ogumienia i dostarczania go do stacjonarnego warsztatu. Po skutecznej naprawie pojazd jest gotowy do dalszej drogi.

Całodobowa wymiana opon w Mysłowicach

Nasi klienci mogą liczyć na szeroki zakres wsparcia. Posiadamy ofertę obejmującą między innymi następujące usługi:

  • naprawa opon w terenie lub u klienta,
  • wymiana kół i opon (sezonowa oraz awaryjna),
  • skuteczne wyważanie kół,
  • kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Posiadamy szeroką i zróżnicowaną ofertę. Jest ona przeznaczona dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Zapewniamy fachową pomoc, jeśli chodzi o serwis ogumienia w samochodach osobowych, ciężarowych, dostawczych, zestawach TIR i pojazdach specjalnych.

5/5 - (3 votes)