mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Myślenice – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Myślenice – profesjonalne wsparcie dla każdego klienta

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy specjalistów mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON MYŚLENICE – skuteczne usługi całodobowe

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MYŚLENICE – naprawa, wymiana i serwis ogumienia z dojazdem do klienta

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi działaniami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MYŚLENICE 24H – zapraszamy do skorzystanie z naszej oferty

Jak można zauważyć, posiadamy interesującą ofertę obejmującą sporo typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)