mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Muszyna – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Muszyna – kluczowe zalety naszego serwisu

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług fachowców posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną ważną zaletą naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON MUSZYNA

Należy również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MUSZYNA – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi pracami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MUSZYNA 24H

Jak widać, przygotowaliśmy ciekawą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów samochodów. Oferujemy skuteczny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)