mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Mszana Dolna – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Mszana Dolna – podstawowe atuty naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności mechaników mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną istotną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszej pomocy możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON MSZANA DOLNA

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MSZANA DOLNA – Naprawa kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MSZANA DOLNA 24H

Jak widać, przygotowaliśmy ciekawą ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Oferujemy skuteczny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)