mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Mrozy – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Mrozy – istotne atuty naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności specjalistów posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są regularnie polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną mocną stroną naszego serwisu jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON MROZY

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MROZY – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MROZY 24H

Jak można zauważyć, posiadamy szeroką ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)