mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Mosina – mobilny serwis

Jesteśmy grupą posiadającą wieloletnie doświadczenie w sektorze terenowej naprawy opon. Potrafimy wykonywać działania charakterystyczne dla firm stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że przyjeżdżamy do klientów lub w teren.

Wykwalifikowany personel wulkanizacyjny w Mosinie

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnione są osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz świetnie znają się na zleceniach związanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy fachowe wyposażenie, które zapewnia szybkie tempo i dużą dokładność działania. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z naszych napraw.

Ciekawa oferta usługowa dla każdego zainteresowanego klienta

Nasi wyspecjalizowani fachowcy realizują prace na rzecz osób prywatnych, firm oraz innych użytkowników i posiadaczy pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Pomocy mogą u nas poszukiwać również użytkownicy pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim zapewniamy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawianie oraz wulkanizacja zniszczonych opon,
– wymiana gum na jednym komplecie felg,
– wymienianie kół z obręczami,
– profesjonalne wyważanie kół,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszej pomocy. Warto dodać, że wyjeżdżamy do zleceń w trybie 24/7 przez cały rok, również w weekendy, święta i pozostałe dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)