mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Mordy – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Mordy – podstawowe zalety naszego serwisu

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy fachowców posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną istotną zaletą naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON MORDY

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MORDY – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi pracami:

– naprawa ogumienia w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MORDY 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów samochodów. Oferujemy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)