mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Mońki – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Mońki – istotne mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług mechaników mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną ważną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON MOŃKI

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MOŃKI – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MOŃKI 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Oferujemy skuteczny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

4.6/5 - (8 votes)