mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Mława – mobilny serwis opon

Mława to miasto będące siedzibą powiatu mławskiego zlokalizowanego na obszarze województwa mazowieckiego. Mieszka tutaj wielu ludzi dysponujących własnymi autami oraz działa sporo firm, podmiotów i instytucji, które również korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Nic więc dziwnego, że ruch na lokalnych drogach jest wzmożony. Oferta naszej firmy jest kierowana do zmotoryzowanych klientów i obejmuje ona kompleksowy mobilny serwis ogumienia.

Rozległa oferta usługowa – mobilna wulkanizacja w Mławie

Nasza szeroka oferta obejmuje różne typy usług, takie jak między innymi:

  • profesjonalna wymiana kół wraz z felgami,
  • sprawdzanie ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
  • wymiana opon (sezonowo lub w razie awarii),
  • efektywna naprawa ogumienia w terenie albo u klientów,
  • dokładne i skuteczne wyważanie kół na trasie.

Nasza oferta jest całkiem spora i stworzono ją z myślą o osobach prywatnych, firmach, instytucjach i pozostałych podmiotach, niezależnie od reprezentowanej branży. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie w zakresie mobilnej wulkanizacji w autach dostawczych, osobowych, ciężarowych oraz zestawach TIR (ciągniki siodłowe z naczepami).

Kluczowe zalety naszej firmy

Wszystkie zlecenia realizujemy w trybie całodobowym, również w czasie świąt i weekendów, niezależnie od godziny (również w późnych godzinach nocnych). To oznacza, że gwarantujemy dojazd do zleceń w trybie 24/7 przez 365 dni w roku. Nasze usługi pozwalają na uniknięcie samodzielnej naprawy, wymiany oraz transportu uszkodzonych opon do serwisów stacjonarnych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MŁAWA 24H

W czasie pracy używamy pojazdów dostawczych, w których znajduje się nowoczesne wyposażenie do wyważania, naprawy opon, serwisowania, a także montowania i do innych prac wulkanizacyjnych poza warsztatem stacjonarnym. Prowadzenie działalności mobilnej jest możliwe dzięki posiadanym przez nas agregatom i akumulatorom.

Członkowie naszego personelu są wysoce wykwalifikowani i zapewniają fachowe podejście do powierzonych im zleceń. Bez żadnych problemów radzimy sobie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi zadaniami z zakresu wulkanizacji. Jesteśmy w stanie regularnie poszerzać własne zdolności i wiedzę dzięki temu, że bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach.

5/5 - (3 votes)