mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Mirsk – mobilny serwis

MOBILNA WULKANIZACJA MIRSK

Kluczowa mocna strona naszej firmy to zapewnianie klientom dostępu do rozległej oferty uwzględniającej zróżnicowane usługi, takie jak na przykład:

– naprawa ogumienia u zleceniodawcy,
– sezonowa i awaryjna wymiana gum na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół,
– profesjonalna naprawa kół na miejscu uszkodzenia,
– wymiana kół z obręczami,
– profesjonalne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON MIRSK

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się szerokim zakresem wsparcia uwzględniającym różnorodne formy działalności. Nasza oferta jest przygotowana zarówno do klientów indywidualnych, jak też do przedsiębiorców reprezentujących różnorodne branże. Potrafimy skutecznie poradzić sobie z naprawą mobilną ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MIRSK – Czemu nasza oferta jest godna zainteresowania?

Wielu klientów docenia realizację przez nas usług całodobowo, również w okresie świąt, weekendy i pozostałe dni wolne od pracy, niezależnie od ich godziny. Nasze wsparcie wyklucza konieczność samodzielnej naprawy i wymiany ogumienia oraz przywożenia go do stacjonarnego serwisu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych fachowców realizujących usługi dbając o ich doskonałą jakość oraz efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MIRSK 24H

Do grona naszych atutów można zaliczyć zatrudnianie personelu mogącego się pochwalić rozległą wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz doskonałymi umiejętnościami i ogromnym doświadczeniem. Często bierzemy udział w specjalnych szkoleniach sprawiających, że jakość naszych usług jest dopasowana do regularnie zwiększających się wymagań branżowych.

Nie należy zapominać o sprzęcie naszej firmy. Korzystamy z aut dostawczych wyposażonych w odpowiednie zasilanie oraz sprzęt do montażu, wyważania i innych form naprawy opon w terenie albo u klienta. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że takie atuty przekładają się na szerokie grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą ugruntowaną pozycję rynkową.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)