mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Milicz – mobilny serwis

Jesteśmy firmą mającą duże doświadczenie w sektorze mobilnej naprawy ogumienia. Potrafimy wykonywać zlecenia typowe dla warsztatów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak fakt, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub w teren.

Wyspecjalizowany zespół do spraw wulkanizacji dostępny dla wszystkich

W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz doskonale znają się na zleceniach powiązanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy innowacyjne wyposażenie, które przekłada się na sprawne tempo i wysoką precyzję pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Szeroki zakres usług realizowanych całodobowo w Miliczu i okolicach

Nasi wyspecjalizowani fachowcy wykonują zlecenia dla osób prywatnych, firm oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Wsparcia mogą u nas poszukiwać też użytkownicy aut osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim zapewniamy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawianie oraz klejenie zniszczonych opon,
– skuteczne wyważanie opon,
– wymiana opon na jednym zestawie obręczy,
– wymienianie kół z felgami,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszego wsparcia. Należy wspomnieć, że wyruszamy do zgłoszeń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, święta i pozostałe dni wolne od pracy, jak również późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszych usług.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)