mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Miłakowo – mobilny serwis opon 24h

Mobilna wulkanizacja Miłakowo – dlaczego warto sięgnąć po nasze wsparcie?

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności fachowców posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną kluczową mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON MIŁAKOWO – usługi dostępne 24/7

Należy też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MIŁAKOWO – atrakcyjna oferta usługowa

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MIŁAKOWO 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy ciekawą ofertę obejmującą sporo typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów samochodów. Gwarantujemy profesjonalny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)