mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Mikołów – mobilny serwis opon

Mikołów jest miejscowością położoną na obszarze województwa śląskiego w aglomeracji katowickiej. Jest to siedziba powiatu mikołowskiego oraz różnych firm i instytucji. Ponadto w Mikołowie mieszka wielu ludzi pracujących w regionie. Wiele osób i firm z Mikołowa korzysta z różnych typów pojazdów. Ponadto w pobliżu przebiegają autostrady A1 i A4. Mamy więc do czynienia z istotnym węzłem komunikacyjnym. Spory ruch na mikołowskich trasach przekłada się na zwiększone zainteresowanie usługami motoryzacyjnymi, takimi jak na przykład nasz mobilny serwis opon.

Wulkanizacja mobilna w Mikołowie – ważne zalety

Korzystamy z pojazdów serwisowych wyposażonych w nowoczesny sprzęt do szeroko pojętego serwisu i naprawy ogumienia u klienta lub na trasie. Dodatkowo korzystamy z różnych elementów zasilania pozwalających na pracę z dala od standardowych źródeł prądu.

Dojeżdżamy: Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Czeladź, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Bytom, Jaworzno, Mikołów, Tychy, Knurów, Ruda Śląska, Będzin, Dąbrowa Górnicza

Wszyscy nasi klienci z regionu Mikołowa oraz okolic mają zagwarantowane wykonywanie usług całodobowo przez cały rok (24/7), również w święta, weekendy lub w inne dni, niezależnie od godziny (również późno w nocy). Należy jedynie zadzwonić pod nasz numer kontaktowy, aby uzyskać odpowiednie wsparcie i przestać martwić się wymianą koła na własną rękę oraz dostarczaniem go do stacjonarnych serwisów.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MIKOŁÓW 24H

W naszym serwisie pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy mogą się pochwalić rozległą wiedzą oraz świetnymi umiejętnościami praktycznymi. Są to bardzo ważne zalety przekładające się na wysoką skuteczność realizacji zleceń. Dodatkowo bierzemy udział w specjalnych szkoleniach sprawiających, że nasze standardy są stale utrzymywane na wysokim poziomie.

Mobilna wulkanizacja Mikołów – bogata oferta usługowa

Nasi klienci mogą cieszyć się dostępem do fachowej i interesującej oferty, która obejmuje na przykład poniższe czynności:

  • naprawa ogumienia u klientów lub bezpośrednio na miejscu awarii,
  • precyzyjne i efektywne wyważanie kół,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół albo samych opon,
  • sprawdzanie poziomu powietrza i jego uzupełnianie.

Nasza oferta jest kierowana do klientów indywidualnych, instytucji, różnych firm oraz pozostałych podmiotów, niezależnie od ich branży. Skutecznie naprawiamy i serwisujemy ogumienie w pojazdach dostawczych, ciężarowych, osobowych oraz ciągnikach siodłowych i naczepach TIR.

5/5 - (2 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się