mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Mieroszów – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Mieroszów – najważniejsze zalety naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy fachowców posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszej pomocy możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON MIEROSZÓW

Warto również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MIEROSZÓW – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi pracami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MIEROSZÓW 24H

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę obejmującą wiele typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Gwarantujemy efektywny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)