mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Mielec – mobilny serwis opon

Mielec jest istotną miejscowością zlokalizowaną w województwie podkarpackim. Stanowi ono siedzibę powiatu mieleckiego oraz miejsce zamieszkania wielu ludzi. Nic więc dziwnego, że każdego dnia na lokalnych drogach można odnotować spory ruch samochodowy. W przypadku nagłej awarii ogumienia, nasza firma oferuje fachowe, mobilne wsparcie wulkanizacyjne.

Atuty wulkanizacji mobilnej w Mielcu

Należy mieć na uwadze to, że posiadamy samochody serwisowe z urządzeniami i wyposażeniem potrzebnym do realizacji szeroko pojętych zadań wulkanizacyjnych bez dostępu do sieci elektrycznej. Potrafimy skutecznie poradzić sobie w terenie za sprawą naszych własnych agregatów i akumulatorów.

Dojeżdżamy: Rzeszów, Dębica, Tarnobrzeg, Kolbuszowa, Żyraków, Tarnów, Sędziszów Małopolski, Radomyśl Wielki

Nasz nowoczesny sprzęt mobilny jest obsługiwany przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów. Posiadają oni doskonałe umiejętności i szeroką wiedzę, jeśli chodzi o wulkanizację. Takie atuty przekładają się na perfekcyjną skuteczność oraz jakość realizowanych zadań.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MIELEC 24H

Nasi klienci z Mielca mają zagwarantowane wykonywanie usług w trybie całodobowym przez cały rok. Przyjmujemy wezwania drogą telefoniczną w czasie świąt, weekendów oraz późno w nocy. Po wykonanej naprawie samochód jest gotów do dalszej jazdy bez obaw o uszkodzenie naprawionej i wyważonej opony.

Mobilny serwis ogumienia w Mielcu – rozległa oferta usługowa

Klienci naszej firmy mają dostęp do następującej oferty usługowej:

  • naprawa opon w terenie i u klienta,
  • kontrola szczelności i pompowanie kół,
  • precyzyjne i skuteczne wyważanie mobilne,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół razem z felgami albo opon na ich jednym komplecie.

Nasze wsparcie jest dostępne dla klientów indywidualnych, firm, instytucji oraz pozostałych podmiotów reprezentujących różne branże. Zlecenia wulkanizacyjne realizujemy w praktycznie wszystkich typach pojazdów.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się