mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Międzyrzecz – mobilny serwis opon

Jesteśmy firmą posiadającą spore doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Potrafimy realizować zlecenia typowe dla firm stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że docieramy do zleceniodawców lub na trasę.

Porządny i wykwalifikowany personel z zakresu wulkanizacji mobilnej

W naszej firmie pracują osoby, które są odpowiednio przeszkolone i idealnie znają się na zadaniach powiązanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy profesjonalne wyposażenie, które przekłada się na sprawne tempo i wysoką dokładność pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Szeroka i atrakcyjna oferta usługowa

Zatrudnieni przez naszą firmę wykwalifikowani fachowcy wykonują zlecenia na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy aut ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Pomocy mogą u nas poszukiwać również użytkownicy samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Każdemu proponujemy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawa oraz klejenie uszkodzonych opon,
– wymiana ogumienia na jednym komplecie felg,
– wymiana kół z obręczami,
– fachowe wyważanie ogumienia,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Trzeba zaznaczyć, że wyruszamy do zleceń w trybie 24h przez cały rok, również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)