mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Międzylesie – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Międzylesie – istotne atuty naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON MIĘDZYLESIE

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi narzędziami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MIĘDZYLESIE – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi działaniami:

– naprawa kół w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MIĘDZYLESIE 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Gwarantujemy skuteczny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)