mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Miechów – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Miechów – najważniejsze atuty naszego serwisu

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności fachowców mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową zaletą naszej firmy jest wykonywanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszej pomocy możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła jak również dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON MIECHÓW

Należy też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła prądu umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MIECHÓW – Wymiana kół 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa kół w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MIECHÓW 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy ciekawą ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Zapewniamy efektywny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)