mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Marki – mobilny serwis opon

Marki to miejscowość położona w województwie mazowieckim, będąca częścią aglomeracji warszawskiej. Lokalizacja w pobliżu Warszawy oraz różnych ważnych dróg sprawia, że w Markach można zauważyć spory ruch samochodowy. Oferta naszej firmy obejmuje wsparcie związane z mobilnym serwisem ogumienia oraz działaniami wulkanizacyjnymi na rzecz osób prywatnych, jak również firm.

Ciekawe usługi mobilnego serwisu ogumienia w Markach

Udało nam się przygotować atrakcyjną i ciekawą ofertę. Potrafimy zrealizować między innymi następujące usługi:

  • wymiana opon na jednym komplecie felg,
  • wymiana całych kół (sezonowo i awaryjnie),
  • profesjonalna naprawa opon u klientów,
  • serwis ogumienia na trasie,
  • sprawdzanie i uzupełnianie ciśnienia w kołach,
  • skuteczne wyważanie kół w autach.

Nasza oferta jest ciekawa i skierowana do klientów indywidualnych, instytucji, różnych firm oraz podmiotów, niezależnie od branży. Potrafimy poradzić sobie ze standardowymi i trudniejszymi zadaniami wulkanizacyjnymi we wszystkich typach pojazdów.

Dlaczego nasza firma jest godna uwagi?

Posiadamy ciekawą ofertę z zakresu realizacji zleceń całodobowo przez cały rok. Można więc zadzwonić do nas dowolnego dnia o dowolnej godzinie. Po skontaktowaniu się z nami, należy poczekać na dojazd fachowców ze sprzętem. Po krótkim czasie, usługa zostanie wykonana, a koło będzie gotowe do dalszej drogi.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MARKI 24H

Posiadamy samochody serwisowe z urządzeniami do skutecznego montażu, demontażu, wyważania i szeroko pojętej naprawy opon oraz kół w pojazdach. Ponadto korzystamy z własnych źródeł prądu pozwalających na wykonywanie zleceń poza serwisem stacjonarnym.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów posiadających sporą wiedzę oraz imponujące umiejętności praktyczne. Są to bardzo ważne atuty, które przekładają się na optymalną jakość wykonywanych zleceń.

5/5 - (3 votes)