mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Maków Podhalański – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Maków Podhalański – kluczowe atuty naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON MAKÓW PODHALAŃSKI

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR MAKÓW PODHALAŃSKI – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR MAKÓW PODHALAŃSKI 24H

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę obejmującą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Gwarantujemy skuteczny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)