mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Lwówek Śląski – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Lwówek Śląski – istotne zalety naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności specjalistów posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON LWÓWEK ŚLĄSKI

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR LWÓWEK ŚLĄSKI – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR LWÓWEK ŚLĄSKI 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Zapewniamy skuteczny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)