mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Lubsko – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Lubsko – podstawowe mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy specjalistów posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową zaletą naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON LUBSKO

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR LUBSKO – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi zleceniami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR LUBSKO 24H

Jak widać, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Gwarantujemy skuteczny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

3.7/5 - (3 votes)