mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Lubomierz – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Lubomierz – najważniejsze mocne strony naszego serwisu

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną istotną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON LUBOMIERZ

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR LUBOMIERZ – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi pracami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR LUBOMIERZ 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Gwarantujemy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)