mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Lubliniec – mobilny serwis

Lubliniec to jedna z istotniejszych lokalizacji województwa śląskiego. Na obszarze tej miejscowości prowadzi działalność mnóstwo podmiotów i przedsiębiorstwo oraz jest to miejsce zamieszkania sporego grona osób. Lubliniec to również istotny węzeł komunikacyjny, więc ogromny ruch drogowy na tym terenie nie powinien być niczym zaskakującym. Ogromna ilość pojazdów przekłada się na duży popyt na różne usługi z branży motoryzacyjnej. W naszej ofercie znajdziecie wsparcie w zakresie mobilnego serwisu ogumienia w Lublińcu i okolicach.

Mobilna wulkanizacja Lubliniec – istotne atuty naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON LUBLINIEC

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR LUBLINIEC – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz – ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR LUBLINIEC 24H

Jak można zauważyć, posiadamy interesującą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Oferujemy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

3.5/5 - (8 votes)