mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Lubin – mobilny serwis opon

Lubin to jedno z istotniejszych miast położonych na obszarze województwa dolnośląskiego. Spora liczba firm, instytucji i mieszkańców korzystających z różnych samochodów oraz bliskość drogi S3 to istotne czynniki wpływające na zwiększenie ruchu samochodowego w tym regionie. Tak duży ruch zwiększa ryzyko nagłej awarii ogumienia. Nasz mobilny serwis udziela fachowego wsparcia, gdy pojawi się taki problem.

Bogata oferta wulkanizacyjna dla klientów z Lubina

Przygotowaliśmy sporą i ciekawą ofertę obejmującą działania z zakresu naprawy, wymiany, serwisu, pompowania oraz wyważania kół na trasie czy też u klientów. Zapewniamy fachową pomoc dla osób prywatnych, firm, instytucji i innych podmiotów, niezależnie od ich branży. Nasza pomoc polega na kompleksowej wulkanizacji mobilnej w zestawach TIR, autach ciężarowych, pojazdach dostawczych i osobowych.

Czemu nasze usługi są godne uwagi?

Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w sprzęt umożliwiający wulkanizację mobilną. Oprócz urządzeń do napraw, dysponujemy akumulatorami i agregatami. To one sprawiają, że możliwe jest dokonywanie naprawy nawet w przypadku braku dostępu do sieci elektrycznej.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR LUBIN 24H

Pracownicy naszej firmy są w stanie wykonywać zlecenia w trybie całodobowym. Oznacza to, że przyjmujemy zgłoszenia telefoniczne w nocy, a także w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy. Reagujemy szybko na wezwania, więc czas oczekiwania na nasz przyjazd jest krótki.

W naszym serwisie pracują wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy. Ich umiejętności oraz wiedza to atuty, które w połączeniu z porządnym sprzętem, przekładają się na doskonałą jakość usług i pełne zadowolenie klientów.

4.5/5 - (2 votes)