mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Łosice – mobilny serwis

Łosice to jedna z ważniejszych lokalizacji województwa mazowieckiego. Na obszarze tej miejscowości działa wiele podmiotów i przedsiębiorstwo oraz jest to miejsce zamieszkania wielu ludzi. Łosice to również kluczowy punkt komunikacyjny, więc duży ruch drogowy w tym regionie nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Spora ilość pojazdów przekłada się na wielki popyt na różnorodne usługi z branży motoryzacyjnej. W naszej ofercie znajdziecie wsparcie w zakresie terenowego serwisu ogumienia w Łosicach i okolicach.

Mobilna wulkanizacja Łosice – najważniejsze atuty naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług mechaników mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową zaletą naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON ŁOSICE

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi narzędziami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ŁOSICE – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŁOSICE 24H

Jak widać, posiadamy interesującą ofertę obejmującą wiele typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Gwarantujemy profesjonalny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

4.5/5 - (2 votes)