mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Łomża – mobilny serwis

Łomża jest ważnym miastem w województwie podlaskim. Mamy w tym przypadku do czynienia z siedzibą wielu firm, instytucji i miejscem zamieszkania sporego grona osób. Duże zaludnienie oraz znaczna ilość firm i podmiotów, a także bliskość ważnych tras, takich jak S61 sprawia, że na lokalnych drogach odnotowywany jest wzmożony ruch pojazdów. To przekłada się na duży popyt na usługi motoryzacyjne w rejonie Łomży. Nasza firma posiada szeroką ofertę obejmująca fachowe wsparcie związane z wulkanizacją mobilną.

Mobilna wulkanizacja Łomża – mocne strony naszego serwisu

Należy mieć na uwadze to, że w naszym serwisie pracują wykwalifikowani fachowcy mogący się pochwalić rozległą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym i doskonałymi umiejętnościami. Dodatkowo nasi pracownicy regularnie uczestniczą w różnych szkoleniach mających na celu poszerzenie kwalifikacja. Dzięki temu jakość świadczonych usług utrzymuje się na wysokim poziomie.

Powierzone nam zlecenia realizujemy nie tylko w dni robocze w standardowych godzinach pracy, ale również późno w nocy, w czasie świąt, weekendów, itp. Innymi słowy, zapewniamy całoroczną pomoc w trybie 24/7. Innymi słowy, klienci nie muszą martwić się dostarczaniem uszkodzonych opon do stacjonarnych serwisów. Wszystkich napraw dokonujemy bowiem u klienta lub na miejscu awarii.

Pracownicy naszej firmy korzystają z nowoczesnego sprzętu. Dysponujemy wyposażeniem do wyważania, montażu oraz kompleksowej wulkanizacji. Poza tym posiadamy własne agregaty i akumulatory, więc potrafimy działać skutecznie w miejscach, w których nie ma dostępu do standardowej sieci elektrycznej.

Wymiana opon 24/7 – Łomża

Mocną stroną naszego serwisu jest z pewnością bogaty zakres usług. Nasza oferta obejmuje wiele form działania, takich jak:

  • naprawa opon na trasie,
  • serwis ogumienia u klientów,
  • terenowe wyważanie kół,
  • sezonowa oraz awaryjna wymiana kół lub samych opon,
  • kontrola stanu, szczelności oraz pompowanie kół w pojazdach.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŁOMŻA 24H

Posiadamy bardzo szeroką ofertę usługową. Została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz różnych podmiotach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Gwarantujemy serwis ogumienia obejmujący auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, a także specjalne.

5/5 - (2 votes)