mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Lipsko – mobilny serwis

Jesteśmy firmą mającą spore doświadczenie w sektorze terenowej naprawy opon. Potrafimy realizować działania charakterystyczne dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że przyjeżdżamy do klientów lub na trasę.

Wykwalifikowani pracownicy z branży wulkanizacji – całodobowa pomoc w Lipsku

W naszym przedsiębiorstwie pracują osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz perfekcyjnie znają się na zleceniach powiązanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy profesjonalne wyposażenie, które zapewnia szybkie tempo i dużą dokładność działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Ciekawy zakres wykonywanych usług – profesjonalna obsługa każdego klienta

Pracujący u nas wyspecjalizowani fachowcy realizują prace na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy aut ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas poszukiwać też użytkownicy pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu proponujemy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawa i wulkanizacja uszkodzonych opon,
– wymiana opon na jednym zestawie obręczy,
– wymiana kół z obręczami,
– fachowe wyważanie ogumienia,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszego wsparcia. Warto wspomnieć, że wyjeżdżamy do zgłoszeń w trybie 24h przez cały czas, również w weekendy, święta i pozostałe dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)