mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Lipiany – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Lipiany – najważniejsze atuty naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług fachowców posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON LIPIANY

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR LIPIANY – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi działaniami:

– naprawa opon na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR LIPIANY 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą wiele rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Gwarantujemy efektywny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)