mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Lewin Brzeski – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Lewin Brzeski – kluczowe atuty naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług specjalistów mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną ważną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON LEWIN BRZESKI

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR LEWIN BRZESKI – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa opon na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR LEWIN BRZESKI 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Zapewniamy skuteczny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)