mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Leszno – mobilny serwis

Leszno to ważne miasto powiatowe zlokalizowane na terenie województwa wielkopolskiego. Stanowi ono siedzibę różnych firm oraz jest to miejsce zamieszkania wielu ludzi. Spore zaludnienie i duża liczba firm czy też instytucji oraz bliskość trasy S5 to czynniki przekładające się na wzmożony ruch na lokalnych drogach. To z kolei oznacza duży popyt na usługi motoryzacyjne na terenie Leszna. Nasza firma posiada w swojej ofercie profesjonalne działania z zakresu mobilnej wulkanizacji.

Mobilna wulkanizacja Leszno – kluczowe atuty naszej firmy

Trzeba pamiętać o tym, że w naszej firmie pracują wysoce wykwalifikowani pracownicy posiadający sporą wiedzę oraz duże doświadczenie branżowe poparte umiejętnościami. Ponadto nasz personel bierze udział w regularnych szkoleniach poszerzających kwalifikacje. To z kolei sprawia, że świadczymy wysokiej jakości, skuteczne usługi.

Postawione przed nami zadania wykonujemy zarówno w dni robocze, jak również w późnych godzinach nocnych, podczas świąt, weekendów oraz pozostałych dni wolnych od pracy. Oferujemy całodobową pomoc w trybie 24/7 przez cały rok. To sprawia, że nie trzeba samodzielnie naprawiać i demontować koła ani dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Dojeżdżamy bowiem na miejsca awarii oraz do klientów.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR LESZNO 24H

Członkowie naszego personelu używają nowoczesnego wyposażenia. Posiadamy sprzęt do montażu, wyważania i szeroko pojętej mobilnej wulkanizacji. Ponadto korzystamy z własnych agregatów i akumulatorów, więc nie trzeba martwić się brakiem dostępu do sieci elektrycznej w danym miejscu.

Wymiana opon 24/7 – Leszno

Bardzo ważny atut naszej firmy to rozległa oferta usługowa. Obejmuje ona wiele form pomocy, takich jak między innymi:

  • efektywna naprawa opon u klientów,
  • fachowa naprawa ogumienia w terenie,
  • skuteczne usługi mobilne z zakresu wyważania kół,
  • awaryjna i sezonowa wymiana opon oraz całych kół,
  • kontrola szczelności i pompowanie kół w samochodach.

Dysponujemy niezwykle szeroką ofertą. Przygotowaliśmy ją dla klientów indywidualnych, firm oraz różnych podmiotów korzystających z wielu typów samochodów. Zapewniamy skuteczną mobilną wulkanizację w pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz specjalnych.

4.8/5 - (9 votes)