mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Lesko – mobilny serwis opon

MOBILNA WULKANIZACJA LESKO

Istotna mocna strona naszej firmy to zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty uwzględniającej zróżnicowane usługi, takie jak między innymi:

– naprawa opon u zleceniodawcy,
– sezonowa i awaryjna wymiana opon na obręczach,
– sprawdzanie ciśnienia oraz pompowanie kół,
– efektywna naprawa opon na miejscu uszkodzenia,
– wymiana kół z felgami,
– efektywne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON LESKO

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się rozległym zakresem pomocy uwzględniającym różnorodne prace. Nasza oferta jest kierowana zarówno do osób prywatnych, jak też do firm reprezentujących różne branże. Jesteśmy w stanie doskonale poradzić sobie z serwisem mobilnym ogumienia w autach osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

MOBILNY SERWIS OPON TIR LESKO – Czemu oferta naszego serwisu jest godna zainteresowania?

Wielu klientów docenia wykonywanie przez nas usług całodobowo, również w święta, weekendy i inne dni wolne od pracy, niezależnie od ich godziny. Nasze wsparcie eliminuje potrzebę samodzielnej naprawy lub wymiany koła oraz dostarczania go do stacjonarnego serwisu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych pracowników realizujących usługi dbając o ich idealną jakość i skuteczność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR LESKO 24H

Do grona naszych atutów można uwzględnić zatrudnianie personelu mogącego się pochwalić bogatą wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz świetnymi umiejętnościami i ogromnym doświadczeniem. Regularnie bierzemy udział w różnych szkoleniach sprawiających, że jakość naszego wsparcia jest dostosowana do stale zwiększających się wymagań branżowych.

Nie należy zapominać o wyposażeniu naszej firmy. Korzystamy z samochodów dostawczych wyposażonych w stosowne zasilanie oraz wyposażenie do montażu, wyważania oraz innych form naprawy kół na trasie albo u zleceniodawcy. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że wspomniane atuty przekładają się na duże grono zadowolonych klientów oraz na naszą pewną pozycję na rynku.

5/5 - (1 vote)