mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Legionowo – mobilny serwis opon

Legionowo jest istotną miejscowością województwa mazowieckiego, położoną w pobliżu stolicy naszego kraju. Ze względu na bliskość Warszawy i wielu ważnych tras, na lokalnych drogach odnotowywany jest spory ruch samochodowy. Nasze wsparcie obejmuje usługi z zakresu mobilnego serwisu opon na rzecz zmotoryzowanych klientów indywidualnych czy też firmowych.

Atrakcyjna oferta usługowa – mobilny serwis opon w Legionowie

Możemy się pochwalić interesującą i atrakcyjną ofertą. Wykonujemy między innymi poniższe typy usług:

  • skuteczna i fachowa naprawa opon u klientów,
  • wulkanizacja w terenie,
  • kontrola ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
  • wymiana felg i kół w trybie sezonowym oraz awaryjnym,
  • wymiana opon (w przypadku posiadania jednego zestawu felg),
  • profesjonalne wyważanie kół samochodowych.

Przygotowaliśmy interesującą ofertę, którą kierujemy do osób prywatnych, instytucji, firm oraz pozostałych podmiotów, które reprezentują różne branże. Świetnie radzimy sobie ze zleceniami z zakresu wulkanizacji w praktycznie wszystkich rodzajach aut.

Dlaczego my?

Przygotowana przez nas oferta obejmuje wykonywanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok, niezależnie od dnia i jego pory. Po kontakcie drogą telefoniczną trzeba jedynie zaczekać na przyjazd naszych pracowników, którzy zajmą się naprawą. Nie ma więc żadnych problemów związanych z demontowaniem koła i dostarczaniem go do stacjonarnego serwisu we własnym zakresie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR LEGIONOWO 24H

Nasze auta serwisowe są wyposażone w urządzenia do wyważania, demontażu i montażu oraz kompleksowej naprawy kół i opon samochodowych. Poza tym posiadamy własne źródła energii elektrycznej, które umożliwiają wykonywanie zadań z dala od stacjonarnych serwisów.

Pracują u nas doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy, którzy mogą się pochwalić szeroką wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Są to istotne zalety przekładające się na doskonałą jakość realizowanych usług. Dodatkowo nasi pracownicy regularnie przechodzą różne szkolenia z zakresu wulkanizacji.

5/5 - (1 vote)