mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Lębork – mobilny serwis opon

Lębork to miasto powiatowe oraz jedna z większych i ważniejszych lokalizacji województwa pomorskiego. Mieszka tu sporo osób oraz działa mnóstwo firm. Dodatkowo bliskość miast turystycznych (takich jak Ustka czy też Łeba) i Morza Bałtyckiego sprawia, że na drogach lokalnych widoczny jest spory ruch pojazdów, szczególnie w okresie letnim. To właśnie dlatego popyt na usługi motoryzacyjne utrzymuje się na tym terenie na bardzo wysokim poziomie. Nasza firma reprezentuje branżę motoryzacyjną, realizując usługi z zakresu mobilnego serwisu ogumienia.

Mobilna wulkanizacja na terenie Lęborka i jej mocne strony

W naszych pojazdach serwisowych znajduje się wyposażenie przeznaczone do kompleksowych czynności wulkanizacyjnych wykonywanych w terenie lub u klienta. Dzięki własnym źródłom zasilania możemy bezproblemowo pracować na trasie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR LĘBORK 24H

Klienci z Lęborka mają zapewnioną obsługę 24/7 przez cały rok. Wyjeżdżamy do zleceń również w święta, weekendy oraz w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu zgłoszenia awarii. Za sprawą naszej pomocy nie trzeba martwić się awarią i po skutecznej naprawie możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

Zatrudniamy wysoce doświadczonych, jak również wykwalifikowanych pracowników mogących się pochwalić szeroką wiedzą i doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. To wraz z nowoczesnym sprzętem sprawia, że usługi są realizowane precyzyjnie oraz z dbałością o odpowiednią jakość.

Mobilny serwis opon Lębork – rozległa oferta usługowa

Nasi klienci mogą korzystać z szerokiej oferty usługowej. Wykonujemy między innymi prace, takie jak:

  • kompleksowa wulkanizacja u klientów lub w terenie,
  • sprawdzanie ciśnienia powietrza w kołach i ich pompowanie,
  • profesjonalne wyważanie mobilne,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół razem z felgami albo samych opon na jednym komplecie felg.

Nasze usługi są realizowane na rzecz osób prywatnych, firm, różnych instytucji, a także podmiotów działających w zróżnicowanych branżach. Oferujemy skuteczną działalność wulkanizacyjną w pojazdach osobowych, ciężarowych, dostawczych, jak również zestawach TIR.

5/5 - (1 vote)