mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Łeba – serwis opon na trasie

MOBILNA WULKANIZACJA ŁEBA

Kluczowa zaleta naszej firmy to zapewnianie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty obejmującej różnorodne usługi, takie jak na przykład:

– naprawa ogumienia u zleceniodawcy,
– sezonowa i awaryjna wymiana ogumienia na obręczach,
– kontrola ciśnienia oraz pompowanie opon,
– profesjonalna naprawa kół na miejscu awarii,
– wymiana kół z felgami,
– nowoczesne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON ŁEBA

Możemy się więc pochwalić rozległym zakresem wsparcia obejmującym różne usługi. Nasze wsparcie jest kierowane zarówno do osób prywatnych, jak też do przedsiębiorców reprezentujących różne sektory gospodarki. Potrafimy skutecznie poradzić sobie z naprawą mobilną ogumienia w autach osobowych, dostawczych oraz zestawach TIR.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ŁEBA – Czemu oferta naszego serwisu jest godna zainteresowania?

Duże grono klientów docenia fakt realizowania przez nas usług całodobowo, również w okresie świąt, weekendy i pozostałe dni wolne od pracy, niezależnie od ich godziny. Nasze wsparcie wyklucza konieczność samodzielnej naprawy i wymiany ogumienia oraz dostarczania go do stacjonarnego serwisu wulkanizacyjnego. Należy jedynie poczekać na naszych pracowników wykonujących usługi dbając o ich doskonałą jakość i skuteczność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŁEBA 24H

Do grona naszych zalet można zaliczyć zatrudnianie zespołu mogącego się pochwalić szeroką wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz świetnymi umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem. Często bierzemy udział w specjalnych szkoleniach sprawiających, że jakość naszych usług jest dostosowana do stale zwiększających się wymagań branżowych.

Nie wolno zapominać o naszym sprzęcie. Korzystamy z samochodów dostawczych wyposażonych w stosowne zasilanie oraz sprzęt do montażu, wyważania i innych metod naprawy ogumienia w terenie lub u usługobiorcy. Nic więc dziwnego, że takie zalety przekładają się na szerokie grono zadowolonych klientów oraz na naszą pewną pozycję na rynku.

5/5 - (1 vote)