mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Latowicz – mobilny serwis

Jesteśmy grupą posiadającą ogromne doświadczenie w branży mobilnej naprawy opon. Jesteśmy w stanie realizować zadania typowe dla firm stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że docieramy do klientów lub w teren.

Wyspecjalizowany personel wulkanizacyjny

W naszym przedsiębiorstwie pracują osoby, które są właściwie przeszkolone i doskonale znają się na zadaniach związanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy fachowe wyposażenie, które zapewnia sprawne tempo i dużą dokładność działania. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Bogata oferta wulkanizacyjna dla każdego

Nasi wyspecjalizowani fachowcy realizują zlecenia dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Pomocy mogą u nas szukać również użytkownicy pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim gwarantujemy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawianie i wulkanizacja zniszczonych opon,
– wymiana gum na jednym zestawie obręczy,
– wymiana kół z felgami,
– skuteczne wyważanie ogumienia,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszego wsparcia. Trzeba wspomnieć, że wyruszamy do zgłoszeń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, święta oraz pozostałe dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do wybrania naszych usług.

5/5 - (1 vote)