mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Łaskarzew – mobilny serwis

Jesteśmy grupą mającą duże doświadczenie w sektorze mobilnej naprawy opon. Potrafimy wykonywać działania typowe dla warsztatów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak fakt, że przyjeżdżamy do klientów lub w teren.

Wyspecjalizowany zespół wulkanizacyjny

W naszej firmie zatrudniamy osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz świetnie znają się na zleceniach powiązanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy fachowe wyposażenie, które przekłada się na szybkie tempo i dużą precyzję działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Szeroka oferta usługowa dla wszystkich

Zatrudnieni przez naszą firmę wyspecjalizowani pracownicy wykonują zlecenia na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz pozostałych użytkowników i właścicieli aut ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas szukać też użytkownicy aut osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu zapewniamy ofertę uwzględniającą usługi, takie jak:

– naprawianie i wulkanizacja uszkodzonych opon,
– wymiana gum na jednym zestawie obręczy,
– wymiana kół z felgami,
– skuteczne wyważanie ogumienia,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszego wsparcia. Trzeba dodać, że docieramy do zleceń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, święta i pozostałe dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)