mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Łask – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Łask – fachowe usługi wykonywane przez profesjonalistów

Bardzo ważną mocną stroną naszego serwisu jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON ŁASK – nowoczesne rozwiązania technologiczne

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ŁASK – całodobowe wsparcie klientów

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŁASK 24H – zapraszamy do skorzystania z oferty

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą wiele typów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Zapewniamy efektywny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)