mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Łapy – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Łapy – kluczowe zalety naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną mocną stroną naszego serwisu jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON ŁAPY

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ŁAPY – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi pracami:

– naprawa ogumienia w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ŁAPY 24H

Jak można zauważyć, posiadamy szeroką ofertę obejmującą sporo typów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów aut. Gwarantujemy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)