mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Lądek-Zdrój – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Lądek-Zdrój – podstawowe mocne strony naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności fachowców posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszego serwisu jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON LĄDEK-ZDRÓJ

Warto też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi narzędziami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR LĄDEK-ZDRÓJ – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR LĄDEK-ZDRÓJ 24H

Jak widać, przygotowaliśmy ciekawą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Gwarantujemy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)