mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kuźnia Raciborska – mobilny serwis

MOBILNA WULKANIZACJA KUŹNIA RACIBORSKA – atrakcyjna oferta usług serwisowych

Istotna mocna strona naszej firmy to zagwarantowanie klientom dostępu do bogatej oferty obejmującej zróżnicowane usługi, takie jak między innymi:

– naprawa ogumienia u zleceniodawcy,
– wymiana kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie,
– sezonowa i awaryjna wymiana ogumienia na obręczach,
– kontrola ciśnienia oraz pompowanie opon,
– bezproblemowa naprawa opon na miejscu usterki.

MOBILNY SERWIS OPON KUŹNIA RACIBORSKA

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się szerokim zakresem wsparcia obejmującym różnorodne formy działalności. Nasze wsparcie jest kierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak również do przedsiębiorców reprezentujących różnorodne gałęzie gospodarki. Jesteśmy w stanie doskonale poradzić sobie z serwisem mobilnym ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych oraz zestawach TIR.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KUŹNIA RACIBORSKA – Dlaczego nasza oferta jest godna zainteresowania?

Wielu klientów docenia świadczenie przez nas pracy całodobowo, również w okresie świąt, weekendy oraz inne dni wolne od pracy, niezależnie od pory dnia. Nasze wsparcie wyklucza potrzebę samodzielnej naprawy lub wymiany koła oraz dostarczania go do stacjonarnego warsztatu wulkanizacyjnego. Należy jedynie poczekać na naszych fachowców wykonujących usługi dbając o ich optymalną jakość i efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KUŹNIA RACIBORSKA 24H

Do grona naszych zalet można uwzględnić zatrudnianie personelu mogącego się pochwalić rozległą wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz doskonałymi umiejętnościami i ogromnym doświadczeniem. Często bierzemy udział w specjalnych kursach sprawiających, że jakość naszych usług jest dopasowana do stale rosnących wymagań rynkowych.

Nie wolno zapominać o naszym sprzęcie. Korzystamy z samochodów dostawczych wyposażonych w odpowiednie zasilanie oraz wyposażenie do montażu, wyważania i innych form naprawy ogumienia w terenie lub u klienta. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że takie zalety przekładają się na duże grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą pewną pozycję rynkową.

5/5 - (1 vote)