mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kutno – porządny mobilny serwis opon

Kutno to miejscowość znajdująca się na terenie województwa łódzkiego. Jest to siedziba powiatu kutnowskiego oraz miejsce działalności wielu firm i instytucji korzystających z pojazdów. Również znaczna większość mieszkańców Kutna korzysta z własnych aut. Dodatkowo w pobliżu przebiega autostrada A1. Te wszystkie czynniki sprawiają, że ruch samochodowy na terenie Kutna jest całkiem spory. Nic więc dziwnego, że nasze usługi z zakresu mobilnej wulkanizacji cieszą się sporą popularnością na tym terenie.

Mobilny serwis wulkanizacyjny w Kutnie i jego oferta

Przygotowaliśmy ciekawą i szeroką ofertę powiązaną z naprawą, wymianą, serwisem, kontrolą stanu i pompowaniem, jak również wyważaniem kół i opon w terenie, a także u klienta. Nasza pomoc jest zapewniana osobom prywatnym, firmom, instytucjom oraz pozostałym podmiotom, które reprezentują różne branże. Gwarantujemy fachową wulkanizację mobilną w samochodach ciężarowych, dostawczych, osobowych oraz zestawach TIR.

Mocne strony naszej mobilnej wulkanizacji w Kutnie

W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów z branży wulkanizacji. To sprawia, że potrafimy skutecznie wykonywać tradycyjne oraz bardziej skomplikowane naprawy. Regularnie wysyłamy naszych pracowników na szkolenia. To z kolei umożliwia jeszcze lepsze poszerzanie kwalifikacji i dopasowanie usług do stale zwiększających się wymagań rynku motoryzacyjnego.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KUTNO 24H

Dysponujemy bogato wyposażonymi pojazdami serwisowymi ze sprzętem do efektywnej naprawy, wyważania, pompowania, demontażu i serwisowania kół. Prace te możemy wykonywać bezpośrednio na miejscu awarii, ponieważ posiadamy własne agregaty i akumulatory gwarantujące zasilanie użytkowanego przez nas wyposażenia.

Pracownicy naszej firmy realizują usługi w trybie całodobowym, również w czasie świąt i weekendów. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, aby zlecić naszym pracownikom przyjazd w konkretne miejsce i dokonanie skutecznej naprawy.

4.1/5 - (12 votes)