mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kunów – mobilny serwis

Jesteśmy firmą mającą spore doświadczenie w sektorze mobilnej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia typowe dla serwisów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że dojeżdżamy do klientów lub w teren.

Wykwalifikowany personel wulkanizacyjny w Kunowie

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnione są osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz idealnie znają się na zadaniach związanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy nowoczesne wyposażenie, które zapewnia sprawne tempo i dużą precyzję pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z naszych napraw.

Szeroka oferta usług oraz napraw wulkanizacyjnych

Pracujący u nas wykwalifikowani fachowcy wykonują zadania dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i posiadaczy pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas szukać również właściciele pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Każdemu zapewniamy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawa oraz klejenie pękniętych opon,
– wymiana ogumienia na jednym zestawie felg,
– wymiana kół z felgami,
– profesjonalne wyważanie opon,
– sprawdzanie ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszej pomocy. Trzeba wspomnieć, że wyruszamy do zleceń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne oraz pozostałe dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)