mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Kudowa-Zdrój – mobilny serwis 24/7

Całodobowa mobilna wulkanizacja Kudowa-Zdrój – podstawowe zalety naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy fachowców posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła jak również dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON KUDOWA-ZDRÓJ

Warto też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła prądu umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KUDOWA-ZDRÓJ – wymiana kół i inne usługi wulkanizacyjne 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KUDOWA-ZDRÓJ 24H

Jak widać, posiadamy interesującą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Należy zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Oferujemy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)