mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Książ Wielki – mobilny serwis opon

Jesteśmy firmą posiadającą duże doświadczenie w sektorze mobilnej wulkanizacji. Potrafimy wykonywać zlecenia charakterystyczne dla firm stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak to, że docieramy do usługobiorców lub na trasę.

Porządni specjaliści z branży wulkanizacji – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz świetnie znają się na zadaniach związanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy fachowe wyposażenie, które zapewnia szybkie tempo i wysoką dokładność pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Spory zakres wykonywanych usług – fachowa obsługa wszystkich klientów

Zatrudnieni przez nas wykwalifikowani fachowcy wykonują prace dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i posiadaczy aut ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas szukać również właściciele aut osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Wszystkim gwarantujemy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawa i wulkanizacja pękniętych opon,
– wymiana gum na jednym komplecie felg,
– wymiana kół z felgami,
– profesjonalne wyważanie ogumienia,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszego wsparcia. Warto zaznaczyć, że wyjeżdżamy do zgłoszeń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne i inne dni wolne od pracy, jak również w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)