mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Krzyż Wielkopolski – mobilny serwis

Jesteśmy firmą posiadającą spore doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie wykonywać prace typowe dla warsztatów stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub na trasę.

Wysokie kwalifikacje pracowników i nowoczesny sprzęt

W naszym przedsiębiorstwie pracują osoby, które są właściwie przeszkolone oraz świetnie znają się na zadaniach powiązanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy fachowe wyposażenie, które przekłada się na szybkie tempo i wysoką precyzję działania. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Obszerny zakres usług świadczonych całodobowo przez cały rok!

Pracujący w naszej firmie wykwalifikowani fachowcy realizują prace dla osób prywatnych, firm oraz innych użytkowników i właścicieli samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami. Pomocy mogą u nas poszukiwać też właściciele aut osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim gwarantujemy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawianie i wulkanizacja pękniętych opon,
– wymiana ogumienia na jednym zestawie obręczy,
– wymienianie kół z felgami,
– efektywne wyważanie opon,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszego wsparcia. Warto zaznaczyć, że wyruszamy do zgłoszeń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne i pozostałe dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

5/5 - (1 vote)