mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Krzanowice – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Krzanowice – najważniejsze zalety naszego serwisu

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług mechaników mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną kluczową zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON KRZANOWICE

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR KRZANOWICE – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi pracami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR KRZANOWICE 24H

Jak widać, posiadamy interesującą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Oferujemy efektywny serwis ogumienia w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)